Безсмъртните
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Книгите

"Вечна"
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Pic
Дата на издаване: 15-03-2010
***

"Синя Луна"
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Pic
Дата на издаване: 10-05-2010
***

"Страната на сенките" Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Pic
Датана издаване: 04-10-2010
***

"Тъмен Пламък" Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Pic
Датана издаване: 20-12-2010
***

"Нощна Звезда" Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Pic
Датана издаване: 18-07-2011
***

Top posters
Moon Girl
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
Demonic Bitch
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
Miss.Gilbert
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
v_lady898
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
Izida
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
b3as7
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
Nuriko
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
bianka
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
dark_rose
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
Sexy_Vampire
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_lcapПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_voting_barПохитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_vote_rcap 
Искате да станете наши приятели?
Цъкнете Тук
Latest topics
» Ето едно уникално форумче
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeСъб Юли 28, 2012 12:13 am by Miss.Gilbert

» Любима група...
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeНед Мар 25, 2012 12:26 pm by Lady Ever

» Весели Коледни и Новогодишни празници! :)
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 10:12 am by eti_1988

» Новини
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 2:02 pm by la_amour

» Малко и от моите нещица
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 12:56 pm by eti_1988

» Какво слушате в момента?
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 12:48 pm by eti_1988

» Любовта
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 12:46 pm by eti_1988

» Gossip Girl - Season 1,2,3 / Клюкарката - Сезон 1,2,3
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 7:54 pm by eti_1988

» Имало едно време / Once upon a time
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 3:17 pm by Izida


 

 Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън

Go down 
+2
DarkBlessing
Moon Girl
6 posters
АвторСъобщение
????
Гост




Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън   Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 12:50 pm

Похитителят на Мълнии
Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън и боговете на Олимп
(Рик Риърдън)

Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън 40056

Меки корици
352 страници
Формат 13 х 19 см
Цена 9,90 лв.
Издателство: Егмонт България

„Ако си взел тази книга, защото подозираш, че и ти си като мен, по-добре я захвърли веднага. Повярвай в лъжите, които мама и татко са ти наговорили за раждането ти, и се опитай да живееш нормално. Да си син на божество е опасно. И страшно. Най-често води до смърт по особено жесток начин. Да не кажеш после, че не съм те предупредил...“

Пърси Джаксън пак ще бъде изгонен от училище... от поредното училище. Непокорен, побойник, слаб ученик, той осъзнава, че не е като останалите деца, но искрено се старае поне малко да прилича на тях. Да, но обикновените момчета не са преследвани от чудовища и не изпаряват учителките си по математика.
Върнете се в началото Go down
Moon Girl
Модератор
Модератор
Moon Girl


Брой мнения : 456
Join date : 18.03.2010
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън   Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeЧет Мар 18, 2010 6:42 pm

Книгата е върха! Препоръчвам я на всеки, който харесва фентъзи.
Върнете се в началото Go down
http://vampire-kisses.forumotion.com
DarkBlessing
Новобранец
Новобранец
DarkBlessing


Брой мнения : 1
Join date : 14.03.2010

Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън   Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeПет Мар 19, 2010 6:02 pm

Ооо, първо я слушах на аудиокнига и после я довърших, когато си я купих в българския вариант. Супер книжчица, невероятна забава! Господин Ди ми е любимеца (и чичко Хадес, и... цялата бумащина там). Наистина беше върха (аз рядко го казвам)! Само едно не ми се връзваше, дори за секунда не можах да повярвам, че Пърси или Анабет са на 12! През цялото време си ги представях в главата като 17-19 годишни. И не, не е заради филми, защото почнах аудиокнигата преди и да разбера за него. Но на това косур да му викаш. Наистина беше супер забавна... обаче хич не бързам да продължавам натам с поредицата. Искам да има за повече време и да си имам книги в резерв (:
Върнете се в началото Go down
trotinetka
V.I.P
V.I.P
trotinetka


Брой мнения : 53
Join date : 20.04.2010
Age : 28

Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън   Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 8:42 am

Ооуу, книгата е чудесна. Съвсем наскоро я свърших и горещо ви я препоръчвам, доста е добра. Забавна, мистична, има си и екшън. Всичко е на ниво - изпитанията, през които минават Пърси, Анабет и Гроувър. Доста е различна от филма и на мен лично по-ми хареса. Препоръчвам ви я! Razz
Върнете се в началото Go down
_eLi_
V.I.P
V.I.P
_eLi_


Брой мнения : 67
Join date : 11.04.2010

Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън   Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 9:01 am

Аз мисля първо да прочета книгата, а после да гледам филма Smile
Върнете се в началото Go down
http://vampireworld.forum-motion.net/forum.htm
b3as7
Модератор
Модератор
b3as7


Брой мнения : 104
Join date : 09.06.2010
Age : 29

Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън   Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeВто Юли 13, 2010 9:40 am

И книгата и филма са върха. Станаха ми любими веднага щом прочетох книгата. Гледах и филма. Smile
Върнете се в началото Go down
skellyn
Новобранец
Новобранец
skellyn


Брой мнения : 48
Join date : 22.08.2010

Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън   Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitimeВто Окт 05, 2010 3:54 pm

Гледах филма и много ми хареса, ама май книжката няма да си я взема. Бях прочела първо втората книжка, ама стила на писане не ме впечатли никак.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън   Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Похитителят на Мълнии - Книга 1 от поредицата Пърси Джаксън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Битката за Лабиринта - Книга 4 от поредицата Пърси Джаксън
» Морето на чудовищата - Книга 2 от поредицата Пърси Джаксън
» Морето на чудовищата - Книга 2 от поредицата Пърси Джаксън
» Проклятието на Титана - Книга 3 от поредицата Пърси Джаксън
» Историята на Дарън Шан - Циркът на кошмарите (книга 1)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Безсмъртните :: Свободатааа :: Книги от издателство Егмонт България-
Идете на: