Безсмъртните
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Книгите

"Вечна"
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн Pic
Дата на издаване: 15-03-2010
***

"Синя Луна"
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн Pic
Дата на издаване: 10-05-2010
***

"Страната на сенките" Божествени и прокълнати - Бри Диспейн Pic
Датана издаване: 04-10-2010
***

"Тъмен Пламък" Божествени и прокълнати - Бри Диспейн Pic
Датана издаване: 20-12-2010
***

"Нощна Звезда" Божествени и прокълнати - Бри Диспейн Pic
Датана издаване: 18-07-2011
***

Top posters
Moon Girl
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
Demonic Bitch
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
Miss.Gilbert
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
v_lady898
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
Izida
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
b3as7
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
Nuriko
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
bianka
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
dark_rose
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
Sexy_Vampire
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_lcapБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_voting_barБожествени и прокълнати - Бри Диспейн I_vote_rcap 
Искате да станете наши приятели?
Цъкнете Тук
Latest topics
» Ето едно уникално форумче
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeСъб Юли 28, 2012 12:13 am by Miss.Gilbert

» Любима група...
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeНед Мар 25, 2012 12:26 pm by Lady Ever

» Весели Коледни и Новогодишни празници! :)
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 10:12 am by eti_1988

» Новини
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 2:02 pm by la_amour

» Малко и от моите нещица
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 12:56 pm by eti_1988

» Какво слушате в момента?
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 12:48 pm by eti_1988

» Любовта
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 12:46 pm by eti_1988

» Gossip Girl - Season 1,2,3 / Клюкарката - Сезон 1,2,3
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 7:54 pm by eti_1988

» Имало едно време / Once upon a time
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 3:17 pm by Izida


 

 Божествени и прокълнати - Бри Диспейн

Go down 
АвторСъобщение
Moon Girl
Модератор
Модератор
Moon Girl


Брой мнения : 456
Join date : 18.03.2010
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Божествени и прокълнати - Бри Диспейн Empty
ПисанеЗаглавие: Божествени и прокълнати - Бри Диспейн   Божествени и прокълнати - Бри Диспейн I_icon_minitimeСъб Юли 31, 2010 10:20 am

Божествени и прокълнати - Бри Диспейн 38949_119293881451002_100001111712101_111930_6688150_n
Ако трябва да избираш, кое би жертвал – любовта или себе си…

„Божествени и прокълнати” е първа книга от едноименната поредица за Грейс Дивайн и Даниъл Калби. Авторката Бри Диспейн съчетава познати митове и легенди с живота на съвременните тийнейджъри, за да ги поднесе в привлекателната опаковка на романтична паранормална история.

Кръв изпълва устата ми. Огън прогаря вените ми. Заглушавам напиращия вик. Сребърният нож се изплъзва от ръцете ми. Изборът е само мой.

Аз съм живот или смърт. Аз съм спасение или разрушение. Ангел или демон.

Аз съм благодат.

Забивам ножа.

Това е моята жертва –

аз съм звярът…

Нещо ужасно се случи в нощта, когато Даниъл Калби изчезна. Нощта, когато Грейс Дивайн откри брат си Джуд, немощен и окървавен. Но тя дори не подозираше каква злокобна тайна бе обгърнала мрака наоколо…

Три години по-късно Даниъл неочаквано се завръща. Всички в гимназията говорят за загадъчния непознат. Ала появата му събужда и болезнения спомен, умело прикриван досега…

Въпреки обещанието да стои настрана от Даниъл, Грейс е привлечена от странния блясък в очите му, дълбоки и жадни. Разгневен от близостта им, Джуд се поддава на яростта. И отново се изправя срещу злото, белязало онази прокълната нощ.

Мрачната тайна застрашава живота на всички. За да спаси хората, които обича, Грейс трябва да направи избор. Но кое би жертвала – любовта или себе си?


Обем: 304 стр.
Корица: Мека
Цена: 12.00 лв.
Върнете се в началото Go down
http://vampire-kisses.forumotion.com
 
Божествени и прокълнати - Бри Диспейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Победителите от Конкурса "Божествени и Прокълнати" са:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Безсмъртните :: Свободатааа :: Книги от други български издателства-
Идете на: