ИндексPortalРегистрирайте сеВход
Книгите

"Вечна"
Дата на издаване: 15-03-2010

"Синя Луна"
Дата на издаване: 10-05-2010

"Страната на сенките"
Датана издаване: 04-10-2010

"Тъмен Пламък"
Датана издаване: 20-12-2010

"Нощна Звезда"
Датана издаване: 18-07-2011

Top posters
Moon Girl

Demonic Bitch

Miss.Gilbert

v_lady898

Izida

b3as7

Nuriko

bianka

dark_rose

Sexy_Vampire

Искате да станете наши приятели?
Цъкнете Тук
Latest topics
» Ето едно уникално форумче
Съб Юли 28, 2012 12:13 am by Miss.Gilbert

» Любима група...
Нед Мар 25, 2012 12:26 pm by Lady Ever

» Весели Коледни и Новогодишни празници! :)
Нед Дек 25, 2011 10:12 am by eti_1988

» Новини
Чет Дек 01, 2011 2:02 pm by la_amour

» Малко и от моите нещица
Вто Ное 22, 2011 12:56 pm by eti_1988

» Какво слушате в момента?
Вто Ное 22, 2011 12:48 pm by eti_1988

» Любовта
Вто Ное 22, 2011 12:46 pm by eti_1988

» Gossip Girl - Season 1,2,3 / Клюкарката - Сезон 1,2,3
Пон Ное 21, 2011 7:54 pm by eti_1988

» Имало едно време / Once upon a time
Пон Окт 31, 2011 3:17 pm by Izida

Share | 

One Tree Hill/Трий Хил (2003-????)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Dark.Flame
Модератор
Модератор

Брой мнения : 76
Местожителство : Търговище

ПисанеЗаглавие: One Tree Hill/Трий Хил (2003-????)   Нед Апр 25, 2010 6:35 pm

One Tree Hill

Държава:САЩ
Година:2003-текущо излъчване
Създател:Марк Шуан
Актьорски състав:Чад Майкъл Мъри(Сезони 1-6),Хилари Бъртън (Сезони 1-6) , София Буш,Бетъни Джой Галеоти,Пол Йохънсън,Джеймс Лафърти,Джаксън Брънидж (Сезони 5-7)Остин Никълс (Сезон 7-главен),Жана Креймър (Сезон7) ,Шантел ВанСантен (Сезон7),Роб Бъкли (Сезон7)
Резюме:
В всеизвестният сериал ''Трий Хил'' става въпрос за двама братя - Лукас и Нейтън Скот,които са свързани само чрез баща си - Дан Скот.Когато Дан е бил в гимназията е изоставил майката на Лукъс,Карън,която го отглежда заедно с брата на дан,Кийт.А Деб Скот е майката на Нейтън,или ''щастливата избрана'' от баща му Дан.
Нейтън живее живот,изпълнен с много забавления,звезда е на баскетболния гимназиален отбор ''Гарвани''.
Лукас също обожава баскетбола,но играе само с кварталните си приятели Марвин Макфадън (Маут),Фърги,Джънк и Антоан (Скилс).
Тогава Кийт препоръчва Лукас на треньора ''Уайти'' Дъръм и Лукас бива приет в ''Гарвани''.
Запознава се с гаджето на Нейтън,Пейтън и с нейната най-добра приятелка Брук.
Оформя се направо световен любовен триъгълник.
Отначало Лукас не е приет добре в отбора,всички се гаврят с него,по наредба на Нейтън,но благодарение на най-добрата приятелка на Лукас,Хейли Нейтън оставя Лукас намира ,под условието ,тя да му помага в уроците,което се превръща във силна ,изключителна любов между Нейтън и Хейли.
Сериалът е изпълен с реални човешки истории,обърнато е голямо внимание на качествата,цената на приятелството ,човешките ценности.Дадени са отговори на въпросите,като ''Дали едно обикновенно момче може да бъде пречка за две най-добри приятелки?'' .
За 7 години и 7 сезона сериала се развива в само и само положителна посока,героите и актьорите растат пред очите на публиката.
Особености:
*Сезони 1-4 - гимназиалния период на персонажите.
*Сезон 5-7 - 4 години след завършването на гимназията (5ти сезон) ,представен е животът на персонажите като
зрели млади хора.В 7ми сезон има още един скок във времето - 14 месеца.
*Хилари Бъртън (Пейтън) и Чад Майкъл Мъри (Лукас) не участват във 7ми сезон по все още неизяснени причини.
Нежеланието на Чад да се снима повече,бе проявено още след края на снимките на 5ти сезон.
*За сметка на тях се появяват 3 нови персонажа:Клей (Робърт Бъкли) - спортен агент на Нейтън,Куийн (Шантел ВанСантен) - втората по-големина от сестрите на Хейли (Хейли е най-малката) , Алекс Дюпре (Жана Креймър) - актриса,която е модел за компанията на Брук.

Според мен сериала е най-добрия от всякакви видове сериали и винаги ще е на първо място за мен!
И не се залъгвайте - дори и след напускането и премахването на два от най-главните персонажи,според мен 7ми сезон е най-добрият след 3ти и 4ти (правете си сметка) и определено сериала се прероди в положителна посока.
Препоръчвам го силно на всеки,който си пада по драмата.Определено ще ви влезе под кожата.

Резюме:Аз Smile
Върнете се в началото Go down
Ani4ka__
Новобранец
Новобранец

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill/Трий Хил (2003-????)   Пет Апр 30, 2010 6:02 pm

Първи сезон беше невероятен.До 3-ти бяха мнооого добри,но след това...постепенно все повече забозяваха.И в началото на 6-ти сезон го оставих окончателно.Може би някой ден ще се реша да го догледам,но все не искам да си развалям впечатлението напълно.
Demonic Bitch
Оранжева Аура
Оранжева Аура

Брой мнения : 272
Местожителство : Morganville

ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill/Трий Хил (2003-????)   Чет Май 06, 2010 6:46 pm

В началото ми беше интересен, но по-нататък някакси ми стана безинтересно

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill/Трий Хил (2003-????)   

One Tree Hill/Трий Хил (2003-????)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» One tree hill
» Карибски пирати: Проклятието на черната перла (2003)
» 30–дневно предизвикателство: ONE THREE HILL.
» Трима братя, три сестри (2003-2004)
» Двама мъже и половина (2003)