Безсмъртните
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Книгите

"Вечна"
Вярвате ли в духове? Pic
Дата на издаване: 15-03-2010
***

"Синя Луна"
Вярвате ли в духове? Pic
Дата на издаване: 10-05-2010
***

"Страната на сенките" Вярвате ли в духове? Pic
Датана издаване: 04-10-2010
***

"Тъмен Пламък" Вярвате ли в духове? Pic
Датана издаване: 20-12-2010
***

"Нощна Звезда" Вярвате ли в духове? Pic
Датана издаване: 18-07-2011
***

Top posters
Moon Girl
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
Demonic Bitch
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
Miss.Gilbert
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
v_lady898
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
Izida
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
b3as7
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
Nuriko
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
bianka
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
dark_rose
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
Sexy_Vampire
Вярвате ли в духове? I_vote_lcapВярвате ли в духове? I_voting_barВярвате ли в духове? I_vote_rcap 
Искате да станете наши приятели?
Цъкнете Тук
Latest topics
» Ето едно уникално форумче
Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeСъб Юли 28, 2012 12:13 am by Miss.Gilbert

» Любима група...
Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeНед Мар 25, 2012 12:26 pm by Lady Ever

» Весели Коледни и Новогодишни празници! :)
Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 10:12 am by eti_1988

» Новини
Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 2:02 pm by la_amour

» Малко и от моите нещица
Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 12:56 pm by eti_1988

» Какво слушате в момента?
Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 12:48 pm by eti_1988

» Любовта
Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeВто Ное 22, 2011 12:46 pm by eti_1988

» Gossip Girl - Season 1,2,3 / Клюкарката - Сезон 1,2,3
Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 7:54 pm by eti_1988

» Имало едно време / Once upon a time
Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeПон Окт 31, 2011 3:17 pm by Izida


 

 Вярвате ли в духове?

Go down 
+8
Sexy_Vampire
Fellen
~PaDnAл AнGeL~
Demonic Bitch
_eLi_
Dark.Flame
Moon Girl
Stefani96
12 posters
АвторСъобщение
Stefani96
Новобранец
Новобранец
Stefani96


Брой мнения : 14
Join date : 09.04.2010
Age : 27
Местожителство : Yambol

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeПет Апр 16, 2010 3:03 pm

Хайде да си направим нещо като вечери на страшни истории,нали се сещате?Ще бъде забавно..
Върнете се в началото Go down
http://stefi96.deviantart.com/
Moon Girl
Модератор
Модератор
Moon Girl


Брой мнения : 456
Join date : 18.03.2010
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeПет Апр 16, 2010 5:45 pm

Еми, явно аз ще разказвам първа страшна история. Smile

Значи едно семейство(баща,майка и син) си купили нова къща и отишли до магазина,за да купят пердета за стаята на детето.Започнали да разглеждат и момчето си харесало едни черни перденца,но продавачката го предупредила да не взима точно тях,защото ще го сполети нещастие,но въпреки всичко момчето настояло и му взели точно тези черни пердета.Вечерта,когато ги сложили всички си легнали..в момента в който момчето заспало от пердетата излязла една ръка и го удошила!На следващата вечер майката решила да спи в стаята на детето..същата съдба сполетяла и нея.Зловещата ръка излязла и удошила и нея!На следващата вечер,бащата съкрушен и съсипан решил той да спи в стаята на покойният си син,но в ръката си държал нож!В момента,в който ръката започнала да излиза от пердетата той се обърнал и я отрязал!На следващият ден бащата отишъл в магазина да върне пердетата и какво да види...продавачката била само с една ръка...
Върнете се в началото Go down
http://vampire-kisses.forumotion.com
Dark.Flame
Модератор
Модератор
Dark.Flame


Брой мнения : 76
Join date : 23.04.2010
Age : 29
Местожителство : Търговище

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeПет Апр 23, 2010 9:18 pm

Ами може да се каже,че да.
Ауу тези пердета....леш просто :Д
Върнете се в началото Go down
_eLi_
V.I.P
V.I.P
_eLi_


Брой мнения : 67
Join date : 11.04.2010

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 2:51 pm

Може би малко.
Върнете се в началото Go down
http://vampireworld.forum-motion.net/forum.htm
Demonic Bitch
Оранжева Аура
Оранжева Аура
Demonic Bitch


Брой мнения : 272
Join date : 23.03.2010
Age : 27
Местожителство : Morganville

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:03 am

Ето и от мене няколко страшни историйки:
Едно семейство /мъж, жена и малкият им десет годишен син/ пътувало на дълъг път през ноща.
Изведнъж нещо на колата се повредило и останали на пътя... Бащата се сетил че преди стотина метра е подминал някаква голяма сграда, изглеждаща предимно запустяла, но решил да проверят все пак за телефон. Двамата с майката тръгнали, обаче казали на детето за по-сигурно да се заключи и скрие в колата, и в никакъв случай да не отваря... Минал час, когато изведнъж детето чуло някакво странно дращене по покрива на колата, умряло от страх реве и трепери сгушило се долу. Дращенето не спирало. Изведнъж се чули наблизаващите сирени на полицията...
Наобиколили колата и един от полицаите на високоговорител казал на детето да излезе от колата без да се обръща назад, и да отиде при него. Детето излязло, но може би и от страх, решило да се обърне. Оказало се, че някакъв психопат драскал по покрива с главите на майка му и баща му.
А запустялата сграда била психиатрична болница.


Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат. Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела : "Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..." Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо. На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива и т.н. Сънят се повтарял всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка. Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля, а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато накрая се е задушило....Била погребана жива


Аз съм пробвала да викам духове и темподобни, но нищо не се случи и вече не ме е страх и не вярвам.
Върнете се в началото Go down
~PaDnAл AнGeL~
Новобранец
Новобранец
~PaDnAл AнGeL~


Брой мнения : 46
Join date : 26.07.2010
Age : 34

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeЧет Юли 29, 2010 8:01 pm

Да вярвам,че има!
Върнете се в началото Go down
Fellen
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 23
Join date : 12.07.2010

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 9:26 am

И аз вярвам че има!!!Хд,ама историте ги знам!
Върнете се в началото Go down
Sexy_Vampire
Новобранец
Новобранец
Sexy_Vampire


Брой мнения : 85
Join date : 04.08.2010
Age : 26
Местожителство : Монтана

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeСря Авг 04, 2010 5:22 pm

Кой знае
Върнете се в началото Go down
http://vampfens.foren-gratis.com
tigity
Новобранец
Новобранец
tigity


Брой мнения : 30
Join date : 01.05.2010

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 9:46 am

понякога! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
b3as7
Модератор
Модератор
b3as7


Брой мнения : 104
Join date : 09.06.2010
Age : 29

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeВто Авг 17, 2010 8:19 am

Да вярвам, че съществуват духове. Даже след като гледам такива филми не мога да спя.
Ето и една история, която ми я разказа майка ми и се е случила на баба й.


Значи твърди се, че ако на задушница точно в полунощ(нито минута по късно или по-рано) застанеш с гръб, чисто гол, срещу огледало и се обърнеш пред себе си ще видиш ковчег, където си умрял и над него ще пише годините, на които ще умреш. Това направила и майката на майка ми и видяла осемдесет и три години. Мама не й повярвала, но се оказа, че баба ми наистина почина на 83 години. Същото се беше случило и с една приятелка на баба, която също направи това. Твърди се, че в това са замесени духове, които на задушнита биват пуснати от рая или ада, за да видят близките си.

Незнам доколко историята е достоверна. Просто разказвам, каквото съм чул.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Червена Аура
Червена Аура



Брой мнения : 103
Join date : 23.07.2010

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeВто Окт 26, 2010 7:04 pm

По-принцип не вярвам особено в тези неща. Що повярвам ако го видя с очите си, но и не отричам, че там някъде има ужасно много неща като духове, призраци, демони и зелени извънземни - за който не знаем и не можем да разберем.
Върнете се в началото Go down
Hope
Новобранец
Новобранец
Hope


Брой мнения : 63
Join date : 27.09.2010
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitimeПет Ное 05, 2010 10:53 am

Мии... и да и не.Ако видя с очите си ще повярвам .Ноо за сега си остава съвсем малко вярваща Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вярвате ли в духове? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в духове?   Вярвате ли в духове? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вярвате ли в духове?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Безсмъртните :: Свободатааа :: Нека говорят...-
Идете на: